SZCZEGÓŁY OFERT

SZKOLENIE 2,5H DZIENNIE

Opis szkolenia:
Zajęcia grupowe dla dzieci trwające od niedzieli do czwartku + piątek zawody narciarskie zakończone oficjalnym zakończeniem z wręczenia nagród. Podział na grupy ze na wiek oraz umiejętności kursantów.

Godziny zajęć:
10:30 - 13:00

Czas trwania:
2,5H Niedziela - Czwartek + Piątek zawody z nagrodami

Cena:
Grupa przedszkolna: 175 Euro*/ 200 Euro
Rocznik 2013 - 2016 (max 4 osoby na instruktora)

Grupa szkolna: 150 Euro*/ 200 Euro
Rocznik 2006 - 2014 (max 8 osoby na instruktora)

*Cena dla klientów Winter Event
(Aby otrzymać zniżkę należy podać numer rezerwacji przy wypełnienie formularza zgłoszeniowego)


SZKOLENIE 5H DZIENNIE

Opis szkolenia:
Zajęcia grupowe dla dzieci trwające 6 dni. W piątek w ramach zajęć odbywają się zawody narciarskie zakończone oficjalnym zakończeniem z wręczenia nagród. Podział na grupy ze na wiek oraz umiejętności kursantów. Podczas szkolenia całodziennego kursanci mają przerwę na lunch (lunch nie jest wliczony w cenę szkolenia i nie jest obowiązkowy. Rodzice mogą zabtać dzieci na przerwę indywidalnie.)

Godziny zajęć:
10:30 - 15:30

Czas trwania:
5H Niedziela - Czwartek + Piątek zawody z nagrodami

Cena:
Grupa przedszkolna: 300 Euro*/ 350 Euro
Rocznik 2013 - 2016 (max 4 osoby na instruktora)

Grupa szkolna: 250 Euro*/ 325 Euro
Rocznik 2006 - 2014 (max 8 osoby na instruktora)

Lunch 10 Euro/dzień

*Cena dla klientów Winter Event
(Aby otrzymać zniżkę należy podać numer rezerwacji przy wypełnienie formularza zgłoszeniowego)


SZKOLENIE RACE

Opis szkolenia:
Zajęcia grupowe przeznaczone dla osób, które opanowały bardzo dobrze jazdę na nartach równoległych i chcą zacząć przygodę z jazdą sportową lub poprawić swoje osiągi. Zajęcia podzielone są na dwa bloki w jednej części kursanci doskonalą technikę jazdy licznymi ćwiczeniami przygotowującymi do jazdy sportowej w części drugiej na zamkniętej trasie jeżdżą na tyczach poprawiając swoje czasy i umiejętności. Podczas kursu stosujemy analizy video aby podnieść jakość szkolenia oraz zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły.


Godziny zajęć:
10:30 - 13:00 lub 10:30 - 15:30 (lunch dodatowo płatny 10 Euro/dzień)

Czas trwania:
2,5H Niedziela - Czwartek + Piątek zawody z nagrodami
5H Niedziela - Czwartek + Piątek zawody z nagrodami

Cena:
2,5H - 200 Euro*/ 250 Euro
5H - 300 Euro*/ 400 Euro
*Cena dla klientów Family Week oraz Winter Event


SZKOLENIE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH



SZKOLENIE 2H

Opis szkolenia:
Zajęcia grupowe przeznaczone dla osób urodzonych przed 2006 rokiem. Zajęcia odbywają się po 2h przez 5 dni. Podział na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania przy zebraniu się grupy.

Godziny zajęć:
9:00 - 11:00, 11:00 - 13:00, 13:00 - 15:00
*Kierownik ds. szkoleń ustala godziny zajęć.


Czas trwania:
2,5H x 5 dni

Cena:
80 Euro*/ 120 Euro
*Cena dla klientów Family Week oraz Winter Event

SZKOLENIE RACE

Opis szkolenia:
Zajęcia grupowe przeznaczone dla osób, które opanowały bardzo dobrze jazdę na nartach równoległych i chcą zacząć przygodę z jazdą sportową lub poprawić swoje osiągi. Zajęcia podzielone są na dwa bloki w jednej części kursanci doskonalą technikę jazdy licznymi ćwiczeniami przygotowującymi do jazdy sportowej w części drugiej na zamkniętej trasie jeżdżą na tyczach poprawiając swoje czasy i umiejętności. Podczas kursu stosujemy analizy video aby podnieść jakość szkolenia oraz zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły.

Godziny zajęć:
9:00 - 11:00, 11:00 - 13:00, 13:00 - 15:00
*Kierownik ds. szkoleń ustala godziny zajęć.


Czas trwania:
2H x 5 dni


Cena:
100 Euro*/ 150 Euro
*Cena dla klientów Family Week oraz Winter Event


SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Opis szkolenia:
Szkolenie indywidualne to zajęcia, podczas których godziny oraz program szkolenia dopasowany jest pod każdego kursanta indywidualnie.

Godziny zajęć:
Dopasowane do potrzeb klienta.

Czas trwania:
55 minut

Cena:
1H - 35 Euro (1 os.), 60 Euro (2 os.), 75 Euro (3 os.)
3H - 90 Euro (1 os.), 150 Euro (2 os.), 180 Euro (3 os.)
6H - 165 Euro (1 os.), 270 Euro (2 os.), 225 Euro (3 os.)
10H - 250 Euro (1 os.), 400 Euro (2 os.), 535 Euro (3 os.)
*ANALIZA VIDEO - 15 Euro


Copyright © 2019 Rossignol Academy