Folgarida to jeden z ośrodków należący do regionu Dolomiti Di Brenta, dzięki czemu oferuje on łącznie 150 km zróżnicowanych tras. Szkoła narciarska Folgarida rozpoczyna się przy family parku dzięki czemu nauka narciarstwa nie jest straszna nawet dla najmłodszych kursantów

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Folgarida

Nasza szkółka narciarska w miejscowości Folgarida proponuje lekcje jazdy na nartach dla osób początkujących oraz chcących doskonalić swoje umiejętności. W Rossignol Academy działa także szkoła snowboardowa, której oferta skupia się na miłośnikach jednej deski. Kursy są skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Instruktorzy dostosowują program szkoleń do potrzeb i możliwości wybranych grup. Prowadzimy także szkolenia na instruktora narciarstwa lub instruktora snowboardu.

Szczególną pozycją w ofercie są szkolenia race. To zajęcia przeznaczone dla dzieci, które doskonale opanowały klasyczną jazdę na nartach i przygotowują się do jazdy sportowej. Podczas zajęć z jazdy na tyczkach wykorzystujemy analizę video, która pozwala skorygować nawet drobne błędy. Młodzieży oferujemy klasyczne kursy oraz obozy sportowe. Szkolenia narciarskie Folgarida dają też możliwość korzystania z lekcji indywidualnych dla osób w każdym wieku. Te zajęcia narciarskie lub snowboardowe pozwalają skupić się na pojedynczej osobie i jej potrzebach.

Marzysz o doskonałym opanowaniu jazdy na nartach lub snowboardzie? A może Twoje dziecko uwielbia aktywność na stoku? Rossignol Academy to polska szkoła narciarska znajdująca się w miejscowości Folgarida, która oferuje przedszkole narciarskie dla dzieci, szkółkę dla młodzieży i zajęcia dla dorosłych będących na każdym poziomie zaawansowania. Możliwy jest udział w zajęciach grupowych oraz indywidualnych, a wszystko to wśród bajecznych krajobrazów włoskich Dolomitów. Każdego dnia za Twój plan treningów i bezpieczeństwo na stoku odpowiadają wykwalifikowany instruktorzy narciarstwa i snowboardu.

Przedszkole narciarskie i snowboardowe w miejscowości Folgarida

Prowadzone przez szkoła narciarska Folgarida kursy mają uczyć, ale też bawić. To dlatego szkolenie narciarskie dla dzieci odbywa się w wymiarze 2,5 godziny lub 5 godzin dziennie. Dzięki temu opiekun może wybrać opcję, która nie zmęczy dziecka i będzie optymalnie dopasowana do jego możliwości. Dla dzieci w wieku 3-6 lat przygotowaliśmy przedszkole snowboardowe i narciarskie, w którym zajęcia odbywają się w 5 -osobowych grupach. Pozwala to instruktorowi poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu uczestnikowi kursu. Oferujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, w tym zajęcia freestyle dla dzieci zainteresowanych nie tylko jazdą, ale też ewolucjami na nartach lub desce.

Zajęcia dla dzieci w wymiarze 5 godzin uwzględniają również przerwę na lunch. Jest to też okazja dla maluchów do zregenerowania sił i zacieśniania znajomości. Każde szkolenie narciarskie dla dzieci trwa od niedzieli do czwartku, a kończy się piątkowymi zawodami, podczas których organizowane są zawody dla wszystkich uczestników. Po zakończeniu rywalizacji organizator nagradza młodych narciarzy i snowboardzistów. Podobne zawody są organizowane w szkółce narciarskiej dla dzieci w grupie wiekowej 7-13 lat.

Polska szkoła narciarska w miejscowości Folgarida to rewelacyjny pomysł dla całej rodziny na spędzenie niezapomnianych, aktywnych ferii w pięknym otoczeniu. Krótki, ale intensywny kurs jazdy na nartach lub snowboardzie zaowocuje na długi czas. Opieka licencjonowanych instruktorów SITN PZN / SITS daje pewność poprawnej jazdy, a możliwość korzystania z naszej wypożyczalni pozwala uczyć się na renomowanym sprzęcie najwyższej klasy. Jeśli jeszcze nie jesteś miłośnikiem nart, z nami na pewno połkniesz bakcyla!