Nasza Polska szkoła Narciarska i Polska szkoła Snowboardowa znajduje się w miejscowości Bardonecchia ( czyt. Bardonekia). Bardonecchcia to miejscowość mieszcząca się w regionie Piemont 90 km od Turynu w pobliżu Alp Francuskich.  Bardonecchia to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi ponieważ wykorzystując wyciągi taśmowe najmłodsi narciarze i snowboardziści w bezpieczny sposób szybko podniosą swoje umiejętności. Dla osób jeżdżących ośrodek Bardonecchia daje do dyspozycji aż 100 km świetnie przygotowanych stoków narciarskich i snowboardowych o różnych poziomach trudności od tras niebieskich po trasy czerwone i czarne.

Miejsce zbiórek:
(Zbiórka przy ośrodku Campo Smith’s  przed restauracją Harald’s) http://bit.ly/zbiorka_bardonecchia

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Bardonecchia

Polska szkoła Narciarska i Polska szkoła Snowboardowa Rossignol Academy prowadzi szkolenia w terminach ( od 12.01 do 24.01 oraz 09.02 do 21.02  ) dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, na każdym stopniu zaawansowania. W ofercie szkoły znajdują się szkolenia narciarskie i snowboardowe w różnym wymiarze godzin.

Nauka dla najmłodszych – przedszkole narciarskie i snowboardowe dla dzieci w Bardonecchia

W trakcie tworzenia naszej oferty nie zapomnieliśmy o najmłodszych członkach rodzin, otwierając przedszkole narciarskie i snowboardowe w Bardonecchia, w którym maluchy mogą od najmłodszych lat uczyć się jazdy na nartach lub desce. W szkole Rossignol Academy pracują wyłącznie certyfikowani instruktorzy SITS, którzy nie tylko zadbają o bezpieczeństwo Państwa dzieci na stoku, ale także upewnią się, że nowe hobby sprawia im maksymalną przyjemność.

Szkolenie narciarskie dla dzieci to przede wszystkim gwarancja świetnej zabawy, w trakcie której maluchy mogą szybko i bezboleśnie zdobywać nowe umiejętności na stoku. Kameralne grupy sprawiają, że każdy z nich otrzyma niezbędne wsparcie i pomoc instruktora, jednocześnie nawiązując nowe przyjaźnie z rówieśnikami. W czasie, gdy maluch przebywa w naszym przedszkolu narciarskim dla dzieci, ich rodzice mogą zdobywać kolejne szlaki lub skorzystać z oferty nauki dedykowanej początkującym dorosłym.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszych szkoleń narciarskich w Bardonecchia, mają Państwo pewność, że nauka odbywa się pod okiem odpowiednio wykwalifikowanych i posiadających licencję instruktorów. Nie bez znaczenia jest również profesjonalizm każdego z nich oraz wielkość grup – ski school w Bardonecchia proponuje zajęcia w kameralnej atmosferze, w których bierze udział maksymalnie kilka osób. Dzięki temu instruktor może poświęcić każdemu uczestnikowi wystarczająco dużo uwagi. Zapraszamy!