Marzysz o doskonałym opanowaniu jazdy na nartach lub snowboardzie? A może Twoje dziecko uwielbia aktywność na stoku? Rossignol Academy to polska szkoła narciarska znajdująca się w miejscowości Folgarida, która oferuje przedszkole narciarskie dla dzieci, szkółkę dla młodzieży i zajęcia dla dorosłych będących na każdym poziomie zaawansowania. Możliwy jest udział w zajęciach grupowych oraz indywidualnych, a wszystko to wśród bajecznych krajobrazów włoskich Dolomitów. Każdego dnia za Twój plan treningów i bezpieczeństwo na stoku odpowiadają wykwalifikowany instruktorzy narciarstwa i snowboardu.

Miejsce zbiórek:
Polska szkoła Narciarska i Polska szkoła Snowboardowa Rossignol Academy rozpoczyna zajęcia przy Family Parku  http://bit.ly/zbiorka_folgarida

Szczegóły
Szczegóły
Szczegóły

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Folgarida

Nasza szkółka narciarska w miejscowości Folgarida proponuje lekcje jazdy na nartach dla osób początkujących oraz chcących doskonalić swoje umiejętności. W Rossignol Academy działa także szkoła snowboardowa, której oferta skupia się na miłośnikach jednej deski. Kursy są skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Instruktorzy dostosowują program szkoleń do potrzeb i możliwości wybranych grup. Prowadzimy także szkolenia na instruktora narciarstwa lub instruktora snowboardu.

Szczególną pozycją w ofercie są szkolenia race. To zajęcia przeznaczone dla dzieci, które doskonale opanowały klasyczną jazdę na nartach i przygotowują się do jazdy sportowej. Podczas zajęć z jazdy na tyczkach wykorzystujemy analizę video, która pozwala skorygować nawet drobne błędy. Młodzieży oferujemy klasyczne kursy oraz obozy sportowe. Szkolenia narciarskie Folgarida dają też możliwość korzystania z lekcji indywidualnych dla osób w każdym wieku. Te zajęcia narciarskie lub snowboardowe pozwalają skupić się na pojedynczej osobie i jej potrzebach.

Przedszkole narciarskie i snowboardowe w miejscowości Folgarida

Prowadzone przez szkoła narciarska Folgarida kursy mają uczyć, ale też bawić. To dlatego szkolenie narciarskie dla dzieci odbywa się w wymiarze 2,5 godziny lub 5 godzin dziennie. Dzięki temu opiekun może wybrać opcję, która nie zmęczy dziecka i będzie optymalnie dopasowana do jego możliwości. Dla dzieci w wieku 4-6 lat przygotowaliśmy przedszkole snowboardowe i narciarskie, w którym zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach. Pozwala to instruktorowi poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu uczestnikowi kursu. Oferujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, w tym zajęcia freestyle dla dzieci zainteresowanych nie tylko jazdą, ale też ewolucjami na nartach lub desce.

Zajęcia dla dzieci w wymiarze 5 godzin uwzględniają również przerwę na lunch. Jest to też okazja dla maluchów do zregenerowania sił i zacieśniania znajomości. Każde szkolenie narciarskie dla dzieci trwa od niedzieli do czwartku, a kończy się piątkowymi zawodami, podczas których organizowane są zawody dla wszystkich uczestników. Po zakończeniu rywalizacji organizator nagradza młodych narciarzy i snowboardzistów. Podobne zawody są organizowane w szkółce narciarskiej dla dzieci w grupie wiekowej 7-13 lat.

Polska szkoła narciarska w miejscowości Folgarida to rewelacyjny pomysł dla całej rodziny na spędzenie niezapomnianych, aktywnych ferii w pięknym otoczeniu. Krótki, ale intensywny kurs jazdy na nartach lub snowboardzie zaowocuje na długi czas. Opieka licencjonowanych instruktorów SITN PZN / SITS daje pewność poprawnej jazdy, a możliwość korzystania z naszej wypożyczalni pozwala uczyć się na renomowanym sprzęcie najwyższej klasy. Jeśli jeszcze nie jesteś miłośnikiem nart, z nami na pewno połkniesz bakcyla!