We francuskim Les Orres znajduje się ośrodek, który od lat jest chętnie odwiedzany zarówno przez doświadczonych sportowców, jak i początkujących amatorów jazdy na śniegu. Należą Państwo do drugiej grupy? W takim razie szkółka narciarska w Les Orres powstała specjalnie z myślą o Państwu! W Rossignol Academy dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając dzieciom i dorosłym w nauce jazdy na nartach oraz snowboardzie. A to wszystko pod okiem najlepszych licencjonowanych instruktorów PZN. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej polskiej szkoły narciarskiej w Les Orres!

Zima WinterEvent png
winter event Les Orres-52
IMG_6003
1
Szczegóły
Szczegóły
Szczegóły

Szkolenia narciarskie i snowboardowe
w Les Orres

Ski school w Les Orres prowadzone przez Rossignol Academy to najlepsze miejsce, aby rozpocząć naukę jazdy na nartach i snowboardzie lub odświeżyć swoje umiejętności z poprzednich sezonów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiednio wykwalifikowanej kadrze, w której każdy instruktor narciarstwa i snowboardu w Les Orres posiada odpowiednie uprawnienia, możemy zaproponować Państwu bogatą ofertę szkoleń na różnych poziomach zaawansowania: początkującym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Nasza polska szkoła narciarska w Les Orres oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wśród których znalazły się zarówno szkolenia w kameralnych grupach, jak i lekcje indywidualne. Dodatkowo zapewniamy kursy na instruktora oraz organizujemy obozy młodzieżowe. Wśród proponowanych zajęć nie zabrakło także szkoleń race oraz 2,5- i 5-godzinnych. Wszystkie szkolenia narciarskie w Les Orres mogą obejmować między innymi wprowadzenie do narciarstwa i snowboardingu oraz doskonalenie poznanych do tej pory technik.

Przedszkole narciarskie i snowboardowe dla najmłodszych członków rodziny

W Rossignol Academy z radością uczymy nie tylko dorosłych! W naszej ofercie znajdą Państwo także przedszkole narciarskie dla dzieci w Les Orres, w którym na maluchów czeka mnóstwo zabawy, radości i, oczywiście, nauki. Odpowiednio wykwalifikowani, polscy instruktorzy zapoznają Państwa pociechy z podstawowymi zasadami jazdy na nartach i snowboardzie oraz przedstawią im informacje na temat bezpieczeństwa czy prawidłowego zakładania sprzętu. A to wszystko w połączeniu z mnóstwem frajdy!

Przedszkole narciarskie i snowboardowe jest dedykowane najmłodszym dzieciom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na stoku lub miały wcześniejszą przyjemność nauki jazdy na snowboardzie lub nartach. Instruktorzy zadbają o ich bezpieczeństwo i stworzą idealne warunki nie tylko do poznawania i doskonalenia techniki, ale także integracji z rówieśnikami. Szkolenie narciarskie dla dzieci to także doskonała okazja dla dorosłych, którzy chcą spędzić samodzielnie chwile na stoku.

W Rossignol Academy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wymagające mogą być pierwsze chwile na stoku. Właśnie dlatego nasza szkółka snowboardowa i narciarska w Les Orres nawiązała współpracę wyłącznie z polskimi instruktorami, którzy krok po kroku przeprowadzą Państwa przez przygotowanie do zjazdu i samą jazdę po śniegu. W naszej szkole stosujemy nowoczesne metody nauczania oraz oferujemy zajęcia w kameralnych grupach. Zachęcamy do zapisania się na nadchodzący sezon!