W Rossignol Academy oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu narciarstwa oraz jazdy na snowboardzie. Aby się z nimi podzielić, założyliśmy polską szkołę narciarską w Livigno, w której zarówno dzieci, jak i dorośli mogą stawiać pierwsze kroki na stokach pod okiem wykwalifikowanych, licencjonowanych instruktorów PZN. Gwarantujemy doskonałą zabawę dla rodzin z dziećmi, grup znajomych, a nawet osób podróżujących solo. Z naszą szkółką narciarską w Livigno nauka stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza!

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Livignio

Polska szkoła narciarska i snowboardowa w Livigno oferuje bogaty wachlarz szkoleń stworzonych specjalnie z myślą o początkujących i zaawansowanych miłośnikach jazdy na śniegu. W trakcie zajęć wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania, dzięki którym nauka jest nie tylko szybka i skuteczna, ale także przyjemna. Nad wszystkim czuwają najlepsi polscy instruktorzy snowboardu i narciarstwa w Livigno, którzy posiadają odpowiednie licencje i zdalni odpowiednie egzaminy.

Decydując się na skorzystanie ze szkoleń narciarskich Rossignol Academy w Livigno, mają Państwo do wyboru wiele możliwości. W naszej ofercie znalazły się przede wszystkim zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci czy młodzieży. Organizujemy również obozy młodzieżowe oraz szkolenia race i lekcje trwające 2,5 i 5h. Specjalizujemy się także w prowadzeniu kursów na instruktora narciarstwa lub snowboardu w Livigno oraz lekcji indywidualnych, w trakcie których program jest dopasowywany do Państwa potrzeb i poziomu zaawansowania.

Przedszkole snowboardowe i narciarskie dla najmłodszych miłośników jazdy na śniegu

W Rossignol Academy nie tylko dorośli mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w nauce. Z myślą o najmłodszych członkach rodzin oferujemy także przedszkole narciarskie i snowboardowe, w którym Państwa dzieci mogą nauczyć się jazdy na nartach, aby wkrótce zdobywać kolejne trasy ze starszym rodzeństwem i rodzicami. W sezonie zimowym maluchy pozostają pod opieką wykwalifikowanej kadry, która nie tylko wprowadzi je do świata narciarstwa i snowboardu, ale także zadba o ich bezpieczeństwo.

Szkolenie narciarskie dla dzieci zostało zaprojektowane w taki sposób, aby połączyć naukę z zabawą i przyjemnością. Dzięki temu mamy pewność, że Państwa pociecha będzie chętnie uczestniczyć w zajęciach, a na lekcjach nie zazna nudy. Co więcej, kameralność grup sprawia, że każdy maluch może liczyć na uwagę i pomoc instruktorów. Przedszkole narciarskie dla dzieci w Livigno to najlepszy sposób, aby zarazić najmłodszych członków rodziny miłością do aktywności na stoku!

Szkółka narciarska Rossignol Academy w Livigno to doskonała propozycja dla osób, które nie tylko chcą nauczyć się jazdy na nartach czy desce, ale także szukają pełnego zabawy sposobu na aktywne spędzenie urlopu. Dzięki ofercie nauki na każdym poziomie umiejętności mamy pewność, że znajdą Państwo u nas zajęcia, które w 100% spełnią Wasze oczekiwania. Zachęcamy do zapisów do ski school w Livigno i rozpoczęcia przygody na śniegu pod okiem naszych instruktorów!