Miejsce zbiórki Madonna Di Campiglio

Miejsce zbiórki w Madonnie Di Campiglio znajduje się na DOLNEJ stacji gondoli nr 45.

Szkolenia jakie prowadzimy w Madonnie di Campiglio to szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia na poziomach Hero – Master – Race ( poziomy Nova oraz React prowadzimy na stokach Marillevy lub Folgaridy)

Zimowy wypoczynek w malowniczych, włoskich Dolomitach to doświadczenie, którego nie da się zapomnieć. W połączeniu z szybką i skuteczną nauką doskonałej jazdy na nartach lub snowboardzie tworzy urlop wręcz idealny! Prowadzona przez Rossignol Academy szkółka narciarska w Madonna di Campiglio zapewni Ci właśnie takie wrażenia. Bogata oferta kursów dla osób w różnym wieku pozwoli Ci zorganizować cudowny wypoczynek dla całej rodziny. Rozsądny podział zajęć sprawi, że mimo intensywnego kursu, znajdziecie czas na słodkie leniuchowanie w wyjątkowych warunkach.

Miejsce zbiórek:
Polska szkoła Narciarska i Polska szkoła Snowboardowa Rossignol Academy rozpoczyna zajęcia na górnej stacji gondoli nr 46.   http://bit.ly/zbiorka_madonnadicampiglio

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Madonna di Campiglio

Rossignol Academy to polska szkoła narciarska w Madonna di Campiglio, która prowadzi kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży o różnym stopniu umiejętności narciarskich. Stawiamy na zajęcia grupowe, podczas których instruktor narciarstwa w Madonna di Campiglio dobiera uczestników na podstawie wieku i doświadczenia narciarskiego. Organizujemy także lekcje indywidualne, które pozwalają lepiej skupić się na jednostce. Kursy instruktorskie są natomiast skierowane do pasjonatów stawiających na dalszy rozwój.

W ramach Rossignol Academy działa także szkoła snowboardowa. Zasady jej działania są dokładnie takie same, jak w przypadku szkółki narciarskiej. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych odbywają się przez 5 dni w tygodniu po 2h dziennie. Każdy instruktor snowboardu i narciarstwa posiada licencję wydaną przez PZN, dzięki czemu możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Swoim kursantom zapewniamy doskonałe warunki szkolenia, bezpieczeństwo i możliwość skorzystania z nowoczesnych pomocy, jak analizy video.

Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci w Madonna di Campiglio

Osobną częścią naszej oferty są szkolenia narciarskie Madonna di Campiglio organizowane z myślą o najmłodszych. Prowadzimy przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz identyczne przedszkole snowboardowe. Zajęcia odbywają się tu 5 razy w tygodniu po 2,5h lub 5h, a szóstego dnia organizujemy zawody z nagrodami. W przypadku zajęć 5-godzinnych dzieci mają przerwę na lunch. Identyczne zasady panują w szkółce, która obejmuje dzieci w wieku 7-13 lat. Poza klasyczną jazdą, proponujemy zajęcia freestyle dla miłośników narciarstwa i snowboardu.

Nasza szkoła narciarska Madonna di Campiglio oferuje także zajęcia dla kursantów z większym doświadczeniem narciarskim lub snowboardowym. Dla młodych osób o wyjątkowych umiejętnościach mamy szkolenie narciarskie dla dzieci race, które pozwalają poprawiać wyniki i przygotowywać się do jazdy sportowej. Są to profesjonalne kursy ze stałym wykorzystaniem jazdy na tyczkach i analiz video. Oferujemy także obozy narciarskie i snowboardowe dla młodzieży w wieku nastoletnim.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na urlop w pojedynkę, z rodziną, czy z grupą znajomych, w szkole narciarskiej Rossignol Academy czekają na Ciebie wykwalifikowani instruktorzy oraz wyjątkowa atmosfera! Nasza wypożyczalnia pełna nart i desek snowboardowych pozwoli Ci przetestować markowy sprzęt najwyższej jakości. Jeśli jeszcze nie kochasz zimowych sportów, z nami na pewno zmienisz zdanie i chętniej będziesz odwiedzać ten malowniczy zakątek Europy!