Marilleva to ośrodek narciarski położony w centrum Val Di Sole słynący z idealnie przygotowanych tras narciarskich oraz pięknej, słonecznej pogody.  Dzięki zróżnicowanym stokom jest to idealne miejsce dla prowadzenia szkoleń narciarskich i snowboardowych na wszystkich poziomach zaawansowania. W połączeniu z Folgaridą daje 24 km tras Niebieskich, 30 km tras czerwonych i 8 km tras czarnych dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Szkoła narciarska w Marillevie prowadzi szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Marilleva

Bez względu na to, czy wybierasz się na rodzinny wypoczynek, na wakacje ze znajomymi, czy samotne ładowanie baterii, szkoła narciarska Marilleva może wypełnić Twój czas! Wśród naszych kursów znajdziesz kursy narciarskie i snowboardowe indywidualne oraz grupowe. Są przeznaczone dla osób pierwszy raz przypominających narty oraz dla stałych bywalców stoków. Miłośnicy białego szaleństwa mogą zdecydować się również na profesjonalny kurs “instruktor snowboardu”, który daje uprawnienia do pracy na takim stanowisku w Polsce i w krajach unijnych.

Prowadzimy także przedszkole snowboardowe oraz przedszkole narciarskie dla dzieci, więc ciekawie zorganizujemy wolne dni Twoim pociechom. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach. Dla dzieci, które świetnie radzą sobie z jazdą mamy szkolenia race, które pozwalają rozpocząć jazdę sportową. Zajęcia freestyle pozwolą natomiast ćwiczyć zachwycające akrobacje. Nad bezpieczeństwem i prawidłowością wykonywanych zadań zawsze czuwają licencjonowani instruktorzy PZN. Oferujemy także obozy młodzieżowe o profilu narciarskim i snowboardowym.

Szukasz pomysłu na wspaniałe ferie dla całej rodziny? Polska szkoła narciarska Rossignol Academy w Marilleva to opcja aktywnego wypoczynku dla osób w każdym wieku! Rossignol Academy oferuje naukę jazdy na nartach i snowboardzie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy lekcje dla początkujących oraz zajęcia doskonalące dla doświadczonych miłośników białego szaleństwa. Licencjonowani instruktorzy narciarstwa oraz snowboardu  to gwarancja bezpieczeństwa i efektywnego nauczania. A wszystko odbywa się w zachwycającym otoczeniu włoskich Dolomitów!

Szkoła narciarska Marilleva – pomysł na niezapomniane, rodzinne ferie!

Szkolenia narciarskie w Marilleva odbywają się w różnych wymiarach godzinowych. Dla dorosłych przeznaczone są lekcje trwające 2h dziennie przez 5 dni w tygodniu, natomiast przedszkole narciarskie i snowboardowe daje możliwość wyboru opcji 2,5h lub 5h z przerwą na lunch. 5-godzinne zajęcia odbywają się także na szkoleniach race. Czas trwania indywidualnych lekcji dla dzieci i dorosłych, tak samo jak ich zakres, jest ustalany z instruktorem, zgodnie z potrzebami kursanta.

 

Nasza szkoła narciarska i szkoła snowboardowa w miejscowości Marilleva prowadzi zajęcia codziennie, oferując 5-dniowe kursy dla osób w każdym wieku. Szkolenie narciarskie dla dzieci zarówno w przedszkolu, jak i w szkółce to idealne rozwiązanie dla dzieci w każdym wieku zakończone zawodami i wręczeniem nagród i certyfikatów.

Jeśli szukasz pięknego miejsca na aktywny wypoczynek, to włoskie Dolomity spełnią Twoje oczekiwania! Polska szkółka narciarska Marilleva pomoże Ci zorganizować ferie, których nigdy nie zapomnisz! Możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanych instruktorów, wypożyczalnię wysokiej jakości nart w dogodnych cenach, a do tego szkolenia, których program wceluje w potrzeby Twoje i Twojej rodziny! Z nami jazda na nartach i snowboardzie jest prostsza, niż Ci się wydaje!