Marzysz o nauce jazdy na nartach? A może chcesz podnieść swoje dotychczasowe umiejętności? Nie ma do tego lepszego miejsca niż włoskie Dolomity, które zachwycają krajobrazami i doskonale przygotowaną infrastrukturą narciarską! Czeka tam na Ciebie polska szkoła narciarska Tonale – Ponte di Legno, której oferta jest przeznaczona dla osób w każdym wieku. Rossignol Academy prowadzi przedszkole narciarskie, szkółkę dla młodzieży i zajęcia dla dorosłych. Zapraszamy, bez względu na dotychczasowe doświadczenia ze sportami zimowymi!

Szczegóły
Szczegóły
Szczegóły

Szkolenia narciarskie i snowboardowe
w Passo Tonale - Ponte di Legno

Należąca do Rossignol Academy szkoła narciarska Tonale – Ponte di Legno to opcja dla osób uwielbiających każdy rodzaj szusowania. Nasze szkolenia narciarskie w Tonale – Ponte di Legno są kierowane do osób w dowolnym wieku. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne dla dorosłych i dla młodzieży. Na identycznych zasadach odbywają się szkolenia snowboardowe. Dla prawdziwych pasjonatów mamy również kursy instruktorskie na stanowisko instruktor narciarstwa. Wydajemy legitymację i certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.

Odrębną część naszej oferty stanowi szkolenie narciarskie dla dzieci. Uczymy maluchy jazdy na nartach i snowboardzie, organizując im nie tylko profesjonalne kursy, ale też zawody z nagrodami. Kursy dla najmłodszych mogą odbywać się w dwóch wymiarach godzinowych, a poza klasyczną jazdą, oferujemy zajęcia freestyle. Dla młodych miłośników jazdy na nartach i desce przygotowaliśmy szkolenia race, które pozwalają osiągać jeszcze lepsze wyniki. Organizujemy także obozy sportowe dla młodzieży.

Przedszkole narciarskie dla dzieci w Tonale – Ponte di Legno

Wiemy, jak duże znaczenie ma aktywność fizyczna w życiu najmłodszych kursantów, dlatego dbamy, żeby poza dobrą zabawą, zapewnić im bezpieczeństwo i maksymalny komfort. Nasze przedszkole snowboardowe oferuje zajęcia trwające 2,5h lub 5h, dzięki czemu można zapisać dziecko na kurs najlepiej dopasowany do jego możliwości. Także szkoła snowboardowa pozwala wybrać długość lekcji. W dłuższym wariancie maluchy mają przerwę na posiłek.

Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor snowboardu lub narciarski. Nasi pracownicy posiadają nie tylko doświadczenie sportowe, ale też odpowiednie kompetencje dydaktyczne. Dzięki temu potrafią w jasny sposób przekazać wiedzę, bez problemu nawiązując kontakt z najmłodszymi uczestnikami kursu. Aby odpowiednio przygotować się do szkoleń, można skorzystać z naszej wypożyczalni. Swoim kursantom gwarantujemy dogodne rabaty na wynajem markowego sprzętu wysokiej jakości.

Szukając najlepszego miejsca na udany urlop zimowy, koniecznie sprawdź propozycje szkolenia narciarskiego lub snowboardowego w Tonale – Ponte di Legno! W malowniczych Dolomitach polska szkoła narciarska Rossignol Academy organizuje zajęcia, z których możesz skorzystać Ty i cała Twoja rodzina. Wspaniała atmosfera, piękne widoki i dużo świetnej zabawy to oferta nie do odrzucenia!