Szkolenia odbywają się na stokach Alpe Lusia. Miejsce zbiórki to dolna stacja gondoli nr 44.

Niezapomniane, białe szaleństwo dla całej rodziny? Doskonalenie umiejętności narciarskich albo nauka jazdy na snowboardzie? Taką ofertę ma dla Ciebie polska szkoła narciarska w Val di Fiemme. Szeroki wachlarz kursów dla dorosłych, dzieci i młodzieży sprawia, że każdy znajdzie tu opcję idealną dla siebie. Nieważne, czy dopiero uczysz się jazdy, czy szusujesz od lat – wśród pięknych krajobrazów włoskich Dolomitów na nowo odkryjesz czar zimowych sportów! My zagwarantujemy Ci doskonałych instruktorów i dostęp do sprzętu najwyższej klasy.

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Val di Fiemme

Rossignol Academy zaprasza do jednego z najlepszych włoskich kurortów na urlop Twojego życia! Nasza szkółka narciarska w Val di Fiemme oferuje zajęcia dla dorosłych, młodzieży i dzieci, początkujących i jeżdżących na nartach od lat. Proponujemy lekcje grupowe i indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb. Zajęcia dla dorosłych i młodzieży odbywają się 5 razy w tygodniu w formie grupowej i race. Każdy kurs prowadzi licencjonowany instruktor narciarstwa, który na bieżąco ocenia poziom umiejętności i dopasuje Cię do grupy, która zapewni Ci realny rozwój. Organizujemy także profesjonalne kursy instruktorskie.

W naszej ofercie jest dostępna także szkoła snowboardowa Val di Fiemme. Bez względu na to, czy będziesz uczył się jazdy na jednej, czy na dwóch deskach, nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań, żebyś w przyjaznej atmosferze szybko opanował założony program szkolenia. Krótkie, ale intensywne szkolenie pozwoli dogodnie zorganizować każdy dzień urlopu, dając Ci wiele czasu na wypoczynek i regenerację sił. W razie potrzeby, w każdej chwili możesz wykupić dodatkowe lekcje indywidualne. Są dostępne w pakietach i wzbogacamy je o analizę video.

Szkolenia narciarskie Val di Fiemme – oferta dla dzieci i młodzieży

Istotną częścią oferty szkoły narciarskiej Val di Fiemme jest przedszkole narciarskie dla dzieci. Równolegle z nim funkcjonuje przedszkole snowboardowe, w którym obowiązują jednakowe zasady. Jest ono przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat i odbywa się od niedzieli do czwartku. W zależności od wyboru opiekunów, lekcje trwają 2,5h lub 5h dziennie. W dłuższym wariancie maluchy mają przerwę na lunch. Grupy są dobierane na podstawie wieku i umiejętności. Za ich tworzenie odpowiada instruktor snowboardu w Val di Fiemme.

Zarówno szkolenie narciarskie dla dzieci, jak i szkolenie snowboardowe kończy się zawodami. Po 5 dniach nauki dzieci mogą zaprezentować umiejętności, licząc na nagrody. Identyczne zasady obowiązują w szkółce dla dzieci w wieku 7-13 lat. Opcją dla doświadczonych dzieci są zajęcia freestyle, które uczą wspaniałych akrobacji. Oferujemy także szkolenia race dla dzieci jeżdżących w stopniu bardzo dobrym. Mogą w ten sposób doskonalić umiejętności i przygotowywać się do jazdy sportowej. Zajmujemy się również organizacją obozów narciarskich lub snowboardowych dla młodzieży.

Nieważne, czy chcesz podnieść własne umiejętności, czy zainteresowało Cię nasze przedszkole narciarskie dla dzieci – Rossignol Academy jest w stanie zapewnić Tobie i Twojej rodzinie aktywny wypoczynek, o jakim nawet nie marzyliście! Wspaniała zabawa, nowe znajomości i malownicze widoki na długo utkwią Wam w pamięci. A umiejętności, jakie raz wyćwiczysz pod okiem specjalistów, już nigdy nie zapomnisz!