Jeśli planujesz rozpocząć naukę jazdy na nartach, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Szkółka narciarska w Val di Sole zapewni Ci najlepsze wrażenia narciarskie, jakich kiedykolwiek doświadczyłeś. Gwarantujemy dobrą zabawę dla całej rodziny. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami najpiękniejszych dni w roku. Nasza licencjonowana polska szkoła narciarska w Val di Sole z powodzeniem uczy ludzi jazdy narciarskiej i snowboardowej. Wieloletnie doświadczenie, licencjonowani instruktorzy PZN i nowoczesne metody nauczania – to wyróżniające nas cechy.

8-steve_gatto---35
6-neve4p2-jpg
3-12
1-str
Szczegóły
Szczegóły
Szczegóły

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Val di Sole

Jeśli poszukujesz sprawdzonej szkoły narciarskiej, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty szkoleń narciarskich. W sezonie zimowym w Rossignol-Academy zatrudniamy licencjonowanych instruktorów PZN regularnie odbywający szkolenia i egzaminyi. Nasi profesjonalni opiekunowie zagwarantują Ci wysokiej klasy szkolenie narciarskie. Polska szkoła narciarska w Val di Sole zapewnia także przedszkole narciarskie i przedszkole snowboardowe. Z nami dzieci szybko uczą się jeździć na nartach i snowboardzie w bezpiecznym środowisku, gdzie z pomocą naszych instruktorów, będą się dobrze bawić i poznawać nowych przyjaciół.

Jesteśmy zaangażowani w Twoje potrzeby. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, ale staramy się również, aby proces uczenia się był dla Ciebie przyjemnym, wymagającym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Nasza struktura nauczania przystosowana jest do różnych poziomów zaawansowania. Poprowadzimy Cię według indywidualnego programu dostosowanego do Twoich potrzeb i standardu. Proponujemy zarówno naukę od zera, jak i odświeżenie zdobytych już umiejętności, wprowadzenie do narciarstwa freestyle lub doskonalenie techniki.

Szkoła snowboardowa w Val di Sole – świetny sposób na odpoczynek w górach

Nasi certyfikowani instruktorzy SITS z przyjemnością nauczą zarówno Ciebie, jak i Twoje dziecko podstaw jazdy na desce snowboardowej. Polska szkoła snowboardowa w Val di Sole to najlepsze miejsce na lekcje snowboardu. Zarezerwuj miejsce i ucz się z profesjonalistami!
Nasz program snowboardowy jest specjalnie zaprojektowany, aby nauczyć Cię podstaw snowboardu i abyś mógł pewnie zdobyć swój pierwszy stok. Przedszkole snowboardowe i szkoła snowboardowa w Val di Sole ułatwią Tobie i Twojemu dziecku naukę nowego hobby, powrót do starego hobby, a nawet bezpieczne zapoznanie się ze stokami narciarskimi.
Oferujemy profesjonalną naukę dla narciarzy i snowboardzistów na każdym poziomie umiejętności: początkującym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym.

Szkoła narciarska w Val di Sole to nauka nowych umiejętności, osiąganie celów i zdobywanie nowych doświadczeń oraz doskonalenie techniki. Prowadzimy lekcje narciarstwa i snowboardu na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy także lekcje dla najmłodszych, zapewniając im bezpieczeństwo na stoku. Polska szkoła narciarska w Val di Sole zapewnia szeroki wybór kursów dla dzieci i młodzieży – od lekcji dla początkujących po zajęcia dla zaawansowanych. Dodatkowo zapewnia dzieciom na czas szkolenia narty za 0 zł. Dołącz do nas. Cały nasz zespół czeka na Ciebie!