Rossignol Academy

Rossignol Academy Team

Naszą kadrę tworzą pasjonaci oraz miłośnicy sportów zimowych. W skład naszej kadry wchodzą instruktorzy i trenerzy  z najwyższymi Polskimi oraz Europejskimi uprawnieniami. Dzięki posiadanymi najwyższym  licencjom POL-SKI instruktorPOL-SKI Instruktor Zawodowy Narciarstwa Alpejskiego wydawanym przez SITN ( Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa), Trenera Narciarstwa Alpejskiego PZN (Polski Związek Narciarski), ISIA oraz IVSI wydawany przez International Ski Instructors Association wszystkie zajęcia są bezpieczne, efektywne i ciekawe.

Poznaj więcej szczegółów o kadrze najeżdżając na zdjęcie instruktora.

Instruktor z krwi i kości. Najwyższe kwalifikacje oraz umiejętności. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć od niego możesz.

Mozart narciarstwa, wirtuoz europejskich stoków. Kreśli nartami nuty na śniegu tworząc niepowtarzalny spektakl dla ducha i ciała. Pełen profesjonalizm, najwyższe uprawnienia, pozytywne nastawienie do świata, niezłomna cierpliwość, nieograniczona pasja w dążeniu do perfekcji, ciągły rozwój dydaktyczny i fizyczny: Instruktor narciarstwa, Taekwon-do, Pływania, żeglowania, itd. Pasja jest po to, by zarażać nią innych, a trudności, aby je przezwyciężać. Z Amadeuszem każda śnieżna symfonia wybrzmi wspaniale. W końcu imię zobowiązuje 🙂

Narciarstwo to moja największa pasja! Swoją przygodę narciarską zaczęłam już jako 2-latka. Przez wiele lat byłam czynną zawodniczką, członkinią Narodowej Kadry Juniorów oraz medalistką Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów. Jestem studentką na AWF w Katowicach. Posiadam tytuł trenera II klasy oraz instruktora PZN. Mam nadzieję, że pokochasz”białe szaleństwo” tak samo jak ja:)

Góry to jej dom, a jak wypadała z kołyski - to już w nartach. Profesjonalistka z ogromną dozą cierpliwości, która rozkochała pasję do sportów zimowych nawet u najbardziej opornych. Kiedy nie widzisz jej na nartostradzie - wyszukuj szalejącej w świeżym puchu. Nie ma nudy, a Twoje narciarskie umiejętności wystrzelą poza skalę!

Źródło spokoju i opanowania. Kochana przez dzieci, pomoże im postawić pierwsze kroki na nartach.

Wymagający i doświadczony instruktor, nie umknie mu żaden szczegół. Szybko nawiązuje więzi z kursantami.

Instruktor Karol, z zamiłowania windsurfer, kitesurfer, surfer, narciarz, siatkarz. W skrócie mówiąc, sport to jego drugie imię.

Dla niego zima mogłaby trwać 12 miesięcy. Narty to jego pasja. Zawsze coś podpowie, doradzi zarówno technicznie jak i sprzętowo.

Urodzony na stoku instruktor PZN z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent AWF-u i były zawodnik narciarstwa alpejskiego. Narty to mój żywioł. Zimą można znaleźć mnie w górach lub na tafli grającego w hokeja. Lato spędzam nad morzem ucząc kitesurfingu i prowadząc lekcje dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. Na stok zawsze zabieram szczery uśmiech, spokój i dużą dozę cierpliwości. Gwarantuję pełen profesjonalizm, bezpieczne zajęcia i świetną zabawę!

Ogromna wiedza i doświadczenie w połączeniu z doskonałą techniką i stylem. Prawdziwy pasjonat urodzony w butach narciarskich.

Instruktorka SITN, z dużym doświadczeniem z pracą z najmłodszymi. Od dzieciństwa związana z jednym z krakowskich klubów narciarskich, w którym nieprzerwanie szkoli swoje umiejętności dydaktyczne. Letnie miesiące spędza z dziećmi i młodzieżą na obozach sportowych i żeglarskich. Na co dzień studentka krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, fotograf i Social Media Manager. W wolnych chwilach biega, jeździ na rowerze i żegluje po Mazurach.

Pełen uśmiechu, profesjonalizmu i pasji do białego szaleństwa. Swoją wiedzę i doświadczenie przekłada na progres i dobrą zabawę kursanta na każdym poziomie. UWAGA: Uzależnienie od sportów zimowych gwarantowane! O to cały instruktor Mateusz.