WIEK KURSANTÓW: 3-6 LAT

Przedszkole Narciarskie (3-6 lat)

Przedszkole narciarskie Rossignol Academy to idealny pomysł na zaplanowanie najmłodszym dzieciom czasu na świeżym powietrzu w gronie rówieśników. Szkolenie to kierujemy dla dzieci w wieku  3 – 6 lat(ukończone 3 lata), które rozpoczynają przygodę z narciarstwem oraz kontynuują nabywanie umiejętności. Posiadamy licencję SITN (Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN) dzięki czemu gwarantujemy, że szkoła narciarska Rossignol Academy  prowadzi zajęcia w sposób efektywny oraz bezpieczny. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzenia zajęć z najmłodszymi kursantami. Szkolenie odbywa się w grupach dzielonych  według poziomów zaawansowania w przedziale wiekowym (3-6 lat) oraz składającej się maksymalnie z 5 kursantów. Przedszkole narciarskie Rossignol Academy prowadzi szkolenia w dwóch wymiarach godzinowych 2,5h lub 5h dziennie.  Szkolenie rozpoczynamy każdego dnia o 10:00. Dla kursantów biorących udział w szkoleniu całodziennym zapewniamy przerwę na ciepły posiłek i chwilę odpoczynku. W piątek w ramach szkolenia organizujemy zawody narciarskie lub szkolenie podsumowujące w wariancie (2,5H) zakończone wręczeniem certyfikatów i nagród

Narty w cenie szkolenia

Certyfikat z nagrodami

Grupy do 5 osób

4 poziomy zaawansowania

Narty dla dzieci w cenie szkolenia

Ilość nart jest ograniczona, o dostępności decyduje kolejność rezerwacji. Szkoła udostępnia Narty i Kijki na cały tydzień.  Za sprzęt pobierana jest kaucja w wysokości 125 Euro lub 500 PLN zwracana ostatniego dnia po zwrocie sprzętu.

Szkolenie przeznaczone dla dzieci, które podczas szkolenia mają ukończone 3 lata.

Warianty szkoleń w szkole narciarskiej

Czas trwania: 10:00 -12:30 Niedziela – czwartek + piątek zawody lub szkolenie podsumowujące

Czas trwania: 10:00 – 15:00 z przerwą na lunch. Niedziela – czwartek piątek zawody lub szkolenie podsumowujące

Podział na grupy

Przydział do grup następuje zgodnie z poziomem zaawansowania wybranym podczas rezerwacji. Szkoła zastrzega sobie prawo do weryfikacji umiejętności pierwszego dnia kursu oraz dokonania zmiany grupy jeżeli istnieje taka możliwość. Celem zmian jest prowadzenie efektywnego szkolenia z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zalecamy aby zapisać kursanta zgodnie z opanowanymi umiejętnościami. Zawyżanie poziomów jest bezzasadne, generuje spore zamieszanie pierwszego dnia i niepotrzebnie naraża na stres szczególnie najmłodszych kursantów.

Poziom NOVA (0)

Dla kogo?

Dla dzieci nie mających wcześniej kontaktu z nartami lub nie opanowały (hamowania w pozycji płużnej i łuków płużnych)

Cel kursu:

Podczas kursu oswajamy dzieci ze sprzętem, uczymy poruszania się oraz pierwszych zjazdów łukami płużnymi zakończonymi hamowaniem

Poziom REACT (1)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały łuki płużne oraz hamowanie

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy się wjeżdżać wyciągiem orczykowym, jazdy na nartach równoległych w skos stoku. Dodatkowo podczas zajęć będziemy uczyć się ześlizgu bocznego oraz zapinania i odpinania nart.

Poziom HERO (2)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały wjazd wyciągiem orczykowym oraz skręt z pługu ( jazda na nartach równoległych w skos stoku i skręt pługiem)

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy skrętu na nartach równoległych oraz skrętu stop

Poziom MASTER (3)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały jazdę na nartach równoległych

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy się jazdy na „krawędziach” oraz doskonalimy technikę jazdy w różnych warunkach.

Cennik

Cena regularna od od 1000 zł

Cena dla klientów korzystających z naszego noclegu od 800 zł

Cena regularna od od 1525 zł

Cena dla klientów korzystających z naszego noclegu od 1220 zł

Cena nie zawiera: karnetu narciarskiego oraz Lunchu opcjonalnie płatnego 65 euro.

Cena szkolenia może się różnić w zależności od terminu szkolenia, miejsca szkolenia, terminu dokonywana rezerwacji, ilości dostępnych miejsc oraz kursu Euro. Aktualne ceny oraz dostępna ilość miejsc znajduje się w Cennik / Rezerwacja.

Warunki rezerwacji

01

Rezerwacja szkolenia możliwa Cennik / Rezerwacja.

02

Aby otrzymać 20% zniżkę należy w miejscu kodu rabatowego wpisać numer rezerwacji WinterEvent.

03

Po dokonaniu rezerwacji umowa, regulamin oraz oświadczenie zdrowotne zostanie wysłane automatycznie na wcześniej podanego maila oraz będzie dostępne w Panel Klienta.

04

Potwierdzeniem udziału w kursie jest opłata szkolenia zgodnie z terminami zawartymi w umowie.

05

Pakiet informacyjny dostępny jest w Panelu Klienta w szczegółach rezerwacji. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nim.

06

W tygodniu poprzedzających szkolenie otrzymają Państwo szczegoły dotyczącą instruktora oraz jego numer kontaktowy.

Galeria