Przedszkole narciarskie Rossignol Academy to idealny pomysł na zaplanowanie najmłodszym dzieciom czasu na świeżym powietrzu w gronie rówieśników. Szkolenie to kierujemy dla dzieci w wieku  3 – 6 lat, które rozpoczynają przygodę z narciarstwem. Posiadamy licencję SITN – PZN dzięki czemu gwarantujemy, że szkoła narciarska Rossignol Academy  prowadzi zajęcia w sposób efektywny oraz bezpieczny. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikację oraz wieloletnie doświadczenie do prowadzenia zajęć z najmłodszymi kursantami. Grupy w przedszkolu są maksymalnie 5 osobowe w zależności od poziomu zaawansowania. Przedszkole narciarskie Rossignol Academy prowadzi szkolenia w dwóch wymiarach godzinowych 2,5h lub 5h dziennie.  Szkolenie rozpoczynamy każdego dnia o 10:00. Dla kursantów biorących udział w szkoleniu całodziennym zapewniamy przerwę na ciepły posiłek i chwilę odpoczynku. W piątek w ramach szkolenia organizujemy zawody narciarskie lub szkolenie podsumowujące (2,5H) zakończone wręczeniem certyfikatów i nagród. Przez cały dzień nasza animatorka pomaga w gorszych chwilach naszym najmłodszym kursantom. 

Przedszkole 2,5H

Czas Trwania:

Niedziela – Czwartek (10:00 – 12:30) + piątek zawody

Cena:

od 1000 zł ( cena regularna)

  od 800 zł (dla klientów korzystających z naszych noclegu)

 

Przedszkole 5H

Czas Trwania:

Niedziela – Czwartek (10:00 – 15:00) + piątek zawody

Cena:

od 1625 zł ( cena regularna)

  od 1300 zł (dla klientów korzystających z naszych noclegu)

 

Dla chętnych lunch jest dodatkowo płatny 11 – 12 Euro/dzień

Zniżki naliczane są od ceny regularnej

 Cena szkolenia jest zależna od terminu i miejsca szkolenia oraz od dostępności miejsc.

Poziomy zaawansowania

Poziom NOVA (0)

Dla kogo?

Dla dzieci nie mających wcześniej kontaktu z nartami lub nie opanowały (hamowania w pozycji płużnej i łuków płużnych)

Cel kursu:

Podczas kursu oswajamy dzieci ze sprzętem, uczymy poruszania się oraz pierwszych zjazdów łukami płużnymi zakończonymi hamowaniem

Poziom REACT (1)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały łuki płużne oraz hamowanie

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy się wjeżdżać wyciągiem orczykowym, jazdy na nartach równoległych w skos stoku. Dodatkowo podczas zajęć będziemy uczyć się ześlizgu bocznego oraz zapinania i odpinania nart.

Poziom HERO (2)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały wjazd wyciągiem orczykowym oraz skręt z pługu ( jazda na nartach równoległych w skos stoku i skręt pługiem)

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy skrętu na nartach równoległych oraz skrętu stop

Poziom MASTER (3)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały jazdę na nartach równoległych

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy się jazdy na „krawędziach” oraz doskonalimy technikę jazdy w różnych warunkach.

Narty w cenie szkolenia

Dla kursantów korzystających z przedszkola narciarskiego Rossignol Academy oferujemy narty i kijki w cenie szkolenia.  Sprzęt przed wypożyczeniem jest przygotowany do jazdy i ustawiony odpowiednio pod kursanta.  Narty należy rezerwować podczas dokonywania zapisów na szkolenia.

*Liczba nart jest ograniczona dlatego nie gwarantujemy, że przy rezerwacji na ostatnią chwile sprzęt będzie jeszcze dostępny.

Jak odpowiednio dobrać narty?

 

Bezpieczna rezerwacja

Szkoła narciarska Rossignol Academy gwarantuje bezpieczną rezerwację. W przypadku braku możliwości zrealizowania szkolenia przez SARS-CoV-2 lub całkowite zamknięcie granic zwracamy 100% wpłaconych środków w terminie najpóźniej 7 dni od planowanego zakończenia szkolenia.

 

Przedszkole narciarskie lokalizacje

Szczegóły
Szczegóły
Szczegóły
Szczegóły
Szczegóły
Szczegóły

Wyjazdy w Alpy od 999 zł.

Szkoła narciarska Rossignol Academy należy do grupy ABC-HOLIDAY.PL dzięki czemu oferujemy kompleksową obsługę wyjazdów zimowych.  W naszej ofercie posiadamy dodatkowo apartamenty ze skipassem, przejazdy luksusowymi autokarami z największych Polskich miast, sklepy ze sprzętem narciarskim i snowboardowym oraz najnowszy serwis sprzętu zimowego.

Zaufaj profesjonalistom

DSC_2091