Szkoła narciarska Rossignol Academy prowadzi szkolenia narciarskie dla młodzieży w wieku od 13 do 17 1at. Wykwalifikowana kadra instruktorów z uprawnieniami SITN – PZN prowadzą szkolenie trwające od niedziel do piątku. W ostatni dzień w ramach kursu odbywają się zawody zakończone wręczeniem certyfikatów i nagród. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu instruktorów oraz kameralnych grupach szkoleniowych, które są maksymalnie 8 osobowe zajęcia  pozwalają uzyskać szybki progres. Szkolenie narciarskie dla młodzieży rozpoczynają się  w grupach początkujących a kończą na grupach RACE, gdzie podczas zajęć kursanci za pomocą tyczek, grzybków oraz kolanówek poprawiają swoje wyniki sportowe.

Szkolenie 2,5H

Czas Trwania:

Niedziela – Czwartek (10:00 – 12:30 / 13:00 – 15:30) + piątek zawody

Cena:

od 900 zł ( cena regularna)

  od 720 zł (dla klientów korzystających z naszych noclegu)

* zniżki przysługują od ceny regularnej

* cena zależna od terminu i miejsca szkolenia

Szkolenie Race

Czas Trwania:

Niedziela – Czwartek (10:00 – 12:30/ 13:00 – 15:30)+ piątek zawody

Cena:

od 1100 zł ( cena regularna)

  od 880 zł (dla klientów korzystających z naszych noclegu)

* zniżki przysługują od ceny regularnej

* cena zależna od terminu i miejsca szkolenia

Poziomy zaawansowania

Poziom NOVA (0)

Dla kogo?

Dla młodzieży nie mającej wcześniej kontaktu z nartami lub które nie opanowały hamowania w pozycji płużnej i łuków płużnych.

Cel kursu:

Podczas kursu oswajamy młodzież ze sprzętem, uczymy poruszania się oraz pierwszych zjazdów łukami płużnymi zakończonymi hamowaniem

Poziom REACT (1)

Dla kogo?

Dla młodzieży, która opanowała łuki płużne oraz hamowanie

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy się wjeżdżać wyciągiem orczykowym, jazdy na nartach równoległych w skos stoku. Dodatkowo podczas zajęć będziemy uczyć się ześlizgu bocznego oraz zapinania i odpinania nart.

Poziom HERO (2)

Dla kogo?

Dla młodzieży,  która opanowała wjazd wyciągiem orczykowym oraz skręt z pługu ( jazda na nartach równoległych w skos stoku i skręt pługiem)

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy skrętu na nartach równoległych oraz skrętu stop

Poziom MASTER (3)

Dla kogo?

Dla młodzieży która opanowała jazdę na nartach równoległych

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy się jazdy na „krawędziach” oraz doskonalimy technikę jazdy w różnych warunkach.

Poziom RACE (4)

Dla kogo?

Dla młodzieży, która jeździ na „krawędzi”

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy skrętu krótkiego oraz śmigu, dodatkowo dodajemy elementy jazdy sportowej.

Bezpieczna rezerwacja w Rossignol Academy

W przypadku braku możliwości zrealizowania szkolenia przez SARS-CoV-2 lub całkowitego zamknięcie granic gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconych środków.

Lokalizacja i terminy

Szczegóły