Szkoła narciarska przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Licencja SITN – PZN którą posiadamy gwarantuje wykwalifikowaną kadrę instruktorską z dużym doświadczeniem. Dzięki temu gwarantujemy, że nasi kursanci osiągają szybki progres a wszystkie zajęcia są prowadzone w sposób nowoczesny i bezpieczny. Kurs dzielimy na dwa warianty dzięki czemu można zdecydować ile czasu dzieci będą spędzać pod opieką instruktorów. W wersji krótszej zajęcia trwają od 10:00 do 12:30 natomiast w wersji dłuższej prowadzimy szkolenia do 15:00.  Podczas szkolenia całodziennego zaplanowana jest przerwa podczas której kursanci opcjonalnie mogą zjeść ciepły posiłek pod opieką instruktorów. Szkoła narciarska rozpoczynamy w niedzielę a kończymy zawodami  lub szkoleniem podsumowującym (2,5h) w Piątek, które odbywają się w ramach szkolenia. Grupy narciarskie RACE kierujemy dla dzieci, które opanowały dobrze  jazdę na nartach równoległych. Podczas szkolenia RACE doskonalimy technikę używając grzybków, kolanówek oraz tyczek dzięki czemu wprowadzamy kursantów do jazdy sportowej.

Szkoła 2,5H

Czas Trwania:

Niedziela – Czwartek (10:00 – 12:30) + piątek zawody

Cena:

od 900 zł ( cena regularna)

  od 720 zł (dla klientów korzystających z naszych noclegu)

Szkoła 5H

Czas Trwania:

Niedziela – Czwartek (10:00 – 15:00) + piątek zawody

Cena:

od 1525 zł + ( cena regularna)

  od 1220 zł (dla klientów korzystających z naszych noclegu)

Race

Czas Trwania:

Niedziela – Czwartek(10:00-12:30/15:00) + piątek zawody

Cena:

2.5 H – od 1100 zł  5h -od 1725 zł ( cena regularna)

  2.5 H – od 880 zł  5h -od 1380 zł (dla klientów korzystających z naszych noclegu)

DLa chętnych lunch jest dodatkowo płatny 11 – 12 Euro/dzień

Zniżki naliczane są od ceny regularnej

 Cena szkolenia jest zależna od terminu i miejsca szkolenia

Poziomy zaawansowania

Poziom NOVA (0)

Dla kogo?

Dla dzieci nie mających wcześniej kontaktu z nartami lub nie opanowały (hamowania w pozycji płużnej i łuków płużnych)

Cel kursu:

Podczas kursu oswajamy dzieci ze sprzętem, uczymy poruszania się oraz pierwszych zjazdów łukami płużnymi zakończonymi hamowaniem

Poziom REACT (1)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały łuki płużne oraz hamowanie

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy się wjeżdżać wyciągiem orczykowym, jazdy na nartach równoległych w skos stoku. Dodatkowo podczas zajęć będziemy uczyć się ześlizgu bocznego oraz zapinania i odpinania nart.

Poziom HERO (2)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały wjazd wyciągiem orczykowym oraz skręt z pługu ( jazda na nartach równoległych w skos stoku i skręt pługiem)

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy skrętu na nartach równoległych oraz skrętu stop

Poziom MASTER (3)

Dla kogo?

Dla dzieci które opanowały jazdę na nartach równoległych

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy się jazdy na „krawędziach” oraz doskonalimy technikę jazdy w różnych warunkach.

Poziom RACE (4)

Dla kogo?

Dla dzieci które jeżdżą na „krawędzi”

Cel kursu:

Podczas kursu doskonalimy umiejętności nabyte wcześniej, a dodatkowo uczymy skrętu krótkiego oraz śmigu, dodatkowo dodajemy elementy jazdy sportowej.

Sprzęt Narciarski w cenie kursu

Podczas rezerwacji szkoły narciarskiej w Rossignol Academy proponujemy narty i kijki w cenie zajęć. Sprzęt przed każdym wypożyczeniem jest odpowiednio przygotowany do zajęć a korzystać z niego można przez cały tydzień (nie tylko podczas trwania kursu). Narty rezerwuje się podczas rezerwacji szkolenia.

*liczba sprzętu jest ograniczona dlatego nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że dokonując rezerwacji na ostatnią chwile odpowiednie narty będą jeszcze dostępne.

Jak odpowiednio dobrać narty?

Gwarancja zwrotu kosztów

Szkoła narciarska Rossignol Academy gwarantuje bezpieczną rezerwację. W przypadku braku możliwości zrealizowania szkolenia przez SARS-CoV-2 lub całkowite zamknięcie granic zwracamy 100% wpłaconych środków w terminie najpóźniej 7 dni od planowanego zakończenia szkolenia.

Miejsca szkolenia oraz terminy

Zakwaterowanie i karnet od 999 zł

Szkoła narciarska Rossignol Academy należy do grupy ABC-HOLIDAY.PL dzięki czemu oferujemy kompleksową obsługę wyjazdów zimowych.  W naszej ofercie posiadamy dodatkowo apartamenty ze skipassem, przejazdy luksusowymi autokarami z największych Polskich miast, sklepy ze sprzętem narciarskim i snowboardowym oraz najnowszy serwis sprzętu zimowego.

Zaufaj profesjonalistom

Projekt bez tytułu-4