Zajęcia Indywidualne

Lekcje indywidualne prowadzone przez szkołę narciarską i snowboardową Rossignol Academy to idealne szkolenie dopasowane dla wszystkich kursantów na wszystkich poziomach zaawansowania od osób stawiających pierwsze kroki po osoby zaawansowane chcące poprawić najmniejsze błędy. Podczas zajęć, które trwają 55 minut instruktorzy z najwyższymi uprawnieniami zwrócą uwagę na najmniejsze szczegóły i dopasują ćwiczenia tak aby uzyskać najszybszy efekt w jak najkrótszym czasie. 

Szybki postęp

Dopasowane godziny

Indywidualne podejście

Rezerwacja on-line

Zarezerwuj instruktora losowego, który zostanie przydzielone przez kierownika szkoły lub konkrentego. Wszyscy instruktorzy dostępni w zakładce Instruktorzy.

Cennik

Cena regularna od 45 euro/55min

  • 2 osoba + 10 euro
  • 3 osoba + 5 euro


Cena zależy od wybranej godziny szkolenia oraz od terminu i miejsca w którym się odbywa.

Cena nie zawiera: karnetu narciarskiego.

Cena szkolenia może się różnić w zależności od terminu szkolenia, miejsca szkolenia, terminu dokonywana rezerwacji, ilości dostępnych miejsc oraz kursu Euro. Aktualne ceny oraz dostępna ilość miejsc znajduje się w Cennik / Rezerwacja.

Warunki rezerwacji

01

Wybierz miejsce oraz termin w Cennik / Rezerwacja.

02

Wybierz instruktora z którym chcesz odbyć zajęcia lub losowego, który zostanie przydzielony przez kierownika

03

Po dokonaniu rezerwacji umowa, regulamin oraz oświadczenie zdrowotne zostanie automatycznie wysłane na wcześniej podanego maila oraz będzie dostepne w Panel Klienta.

04

Opłać szkolenie zgodnie z terminem zawartym w umowie

05

Miejsce zbiórki jest zgodne z informacjami zawartymi w Miejsca szkolenia

06

Numer kontaktowy do instruktora dostępny jest w Panelu Klienta w szczegółach rezerwacji. W przypadku kiedy zostanie wybrany instruktor losowy w panelu klienta zostanie zamieniony na właściwego w tygodniu poprzedzającym szkolenie.

Galeria