Rezerwacja szkolenia przebiegła pomyślnie.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami

Na adres mailowy została przesłana umowa na szkolenie, regulamin szkoły oraz oświadczenie o stanie zdrowia kursanta, które należy dostarczyć w dniu rozpoczęcia szkolenia. Prosimy o dokładne sprawdzenie wszystkich danych na umowie oraz opłacanie szkolenia zgodnie z terminem.


W przypadku kiedy wiadomość mailowa nie dotarła, wszystkie dokumenty oraz szczegóły dotyczące zamówienia znajdują się w Panelu Klienta dostępnym na stronie szkoły po wpisaniu adresu e-mail oraz hasła.


W przypadku braku płatności w terminie rezerwacja zostanie automatycznie usunięta.

Wpłaty należy dokonać na numer konta zawarty w umowie.

Tytuł przelewu: ,,Numer zamówienia + Imię i Nazwisko osoby na którą jest zawarta umowa”. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane płatności na inny numer konta lub przelewy błędnie opisane.  W przypadku kiedy umowa obejmuje kilka rezerwacji zalecamy aby płatności były dokonane z jednego numeru konta w celu ułatwienia ich weryfikacji.

Wpłaty księgowane są do 3 dni roboczych od daty wykonania przelewu. Kontaktujemy się z Państwem tylko w przypadku niezgodności lub wystąpienia zmian w zakresie szkolenia.

Pozostałą kwotę należy opłacić do dnia rozpoczęcia szkolenia przelewem lub GOTÓWKĄ na miejscu. 

W przypadku wysłania przelewu na mniej niż 3 dni robocze przed rozpoczęciem szkolenia prosimy posiadać  potwierdzenie przelewu na miejscu zbiórki.


Odbiór nart

Narty wydawane są w dniu rozpoczęcia szkolenia między godziną 9:00 a 9:45.  Po odbiór sprzętu należy przyjść w odpowiednim stroju oraz z butami narciarskimi.  Narty wydawane są zgodnie z długością z umowy. Aby otrzymać zarezerwowany sprzęt należy opłacić kaucję gotówką w wysokości 100 euro lub 500 zł. Cała wpłacona kwota zostanie zwrócona po oddaniu sprzętu w stanie niepogorszonym. Sprzęt należy oddać w piątek między 15:00 a 16:30 w tym samym miejscu co został pobrany.

Ze względów higienicznych nie wypożyczamy butów

Lunch podczas zajęć

Lunch jest dla chętnych dodatkowo płatny 55-60 euro* za 5 dni. Opłata za lunch jest zbierana pierwszego dnia w GOTÓWCE.  Przerwa na posiłek zazwyczaj jest ok 12:30 i trwa od 45 minut do 60 minut w zależności od wieku dzieci oraz potrzeby regeneracji. Menu przystosowane jest dla dzieci i składa się głownie z: pizzy Margherita, kotleta z frytkami lub puree, pasty z system pomidorowym itp. Dodatkowo do posiłku podawany jest napój a w bardzo mroźne dni rozgrzewająca herbata. Po każdym posiłku kursanci otrzymują deser, który dostarczy energii na pozostałą część kursu. ( żelki lub batonik)

NA LUNCHU MOGĄ PRZEBYWAĆ OSOBY, KTÓRE WYKUPIŁY POSIŁEK. POZOSTAŁE OSOBY PRZERWĘ SPĘDZAJĄ POD OPIEKĄ RODZICÓW